Naši overení partneri. Uľahčite si podnikanie aj Vy.


SUPERFAKTÚRA - Faktúra na pár kliknutí

K fakturácii nepotrebujete zbytočne zložité účtovné systémy a programy. U nás faktúru vystavíte rýchlo, jednoducho a na pár kliknutí.
Vystavujte faktúry odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Vždy podľa platnej legislatívy rýchlo a jednoducho.

superfaktura

KLIKNITE SI PRE VIAC INFORMÁCIÍ TU

ZALOŽENIE A ZMENY V S.R.O. ONLINE

Založenie s.r.o. online vám ušetrí čas, nervy aj peniaze. Zvoľte si obchodné meno a štruktúru vašej firmy a všetko ostatné nechajte na nás.
Zmena údajov v obchodnom registri alebo v živnostenskom registri. Online to ide jednoducho a rýchlo.ONLINE DAŇOVÉ PRIZNANIE PRE SZČO

Pripravte si daňové priznanie sami, bez pomoci účtovníka. Online, za 15 minút, aj keď daniam nerozumiete. Len za 13.90 €.

O daniach toho fakt nemusíte vedieť veľa. Iba odpovedáte na otázky ako v dotazníku. V priebehu jeho vyplňovania vidíte na obrazovke priebežný výpočet dane, takže hneď viete, ako na tom ste. Hotové priznanie vám pripravíme v PDF alebo XML za 13,90 EUR, prípadne ho za vás podáme.

daňové priznanie szčo online
 


Živnostenský účet od Tatra Banky za 0€

Mesačný poplatok za vedenie Živnostenského účtuTB je 0 EUR*.
Prvých 12 mesiacov máte vedenie živnostenského účtu BEZ POPLATKU

 

19.800

Vybavených emailov

1.950

Vykonaných podaní

22.600

Prevolaných minút

2.900

Vypitých káv o:)

Naši spokojní zákazníci

Elektronickým podaním sme ušetrili zákazníkom množstvo peňazí za poplatky a naozaj veľa času.
Staňte sa našim spokojným zákazníkom aj Vy.

J. Majerechová: Tak toto bola jedna báseň. Čo som nevedela to mi vysvetlil. Čo som mala zle to opravil. O rýchlosti odozvy ani nevravím o:). Spokojnosť na plnej čiare. Veľmi pohodlné, žiadne starosti.

Z. Rusnáková: Nemyslela som si, že vybavenie živnosti môže byť jednoduchá a rýchla záležitosť, na týchto stránkach ma však presvedčili o opaku. Kopec ušetreného času, ktorý mi je najvzácnejší.

P. Kasák: Výborná skúsenosť, veľmi promptne vybavenie- behom 24 hod som bol zapísaný v registri. Ústretové a ochotné jednanie a veľmi rýchle vybavenie. Promptný, pohotový,. Odporúčam!

A. Paluková: Ďakujem! Ste super firma, pomôžete a poradíte! Vybavili ste naozaj rýchlo moju živnosť, bez toho aby som musela behať po úradoch. Rýchle, účelné, flexibilné jednanie a spracovanie.


Zobraziť všetky referencie...
Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám cez kontaktný formulár alebo zavolajte. Ozveme sa Vám a všetko vysvetlíme.